<

Vanilkové listy (Decorlisty)

Kvalitou je s běžným jedlým papírem nesrovnatelný!

Je vhodný na všechny typy povrchu včetně krémů a smetany! I v tomto případě ale použijte silnou spodní vrstvu decorgelu a vyvarujte se přímého kontaktu s tekutinou a velmi vlhkými krémy.

Má sladkou vanilkovou vůni i chuť a zářivě bílou barvu.

Je ohebný a vysychá až po delší době.

Zaručuje vynikající kvalitu tisku ve vysokém rozlišení s detaily pro realistický foto efekt.

Protože je relativně měkký, mohou se na obrázku ve výjimečných případech objevit při tisku větších tmavých ploch slabé proužky malých teček. 

K přilepení na povrch doporučuji použít Decorgel. Povrch decorgelem potřít můžete, není to ale nutné.

Dodává se na nosné folii kterou je potřeba před použitím sejmout!

Je nutné jej uchovávat ve vzduchotěsném sáčku ve kterém je zasílán (po vyschnutí ztrácí pružnost)

Vyvarujte se dlouhodobému působení světla

Složení:

Decorlist: škrob, maltodextrin, glycerol, cukr, stabilizátory E460i/E414, dextróza, emulgátory E435/E491/E471, potravinářské barvivo E171, vanilkové aroma, konzervační činidlo E202, sacharín, kyselina citrónová

Použití:

Decorlist sloupněte z folie (jestliže se nechce odlepit, nechte jej chvíli mimo uzavírací sáček na vzduchu). Potřete velmi tenkou vrstvou decorgelu na rubu obrázku. Tato vrstva slouží k přilepení papíru na výrobek a současně k oddělení papíru od velmi vlhkých částí (hodně vlhké krémy apod.). Nalepte decorlist na moučník a opět potřete velmi tenkou vrstvou decorgelu. Tato vrstva slouží k dodání lesku a chrání před stykem s kapalinou. Decorgel roztírejte opatrně stěrkou tak aby nedošlo k poškození listu (protržení, poškrábání) a aby nevznikaly na listu loužičky gelu. Nechcete-li obrázek lesklý nebo kladete list na potahovou hmotu, není použití decorgelu nutné.

Trvanlivost:

Při skladovaní při teplotě 15-20 °C na suchém místě je použitelný minimálně 6 mesíců, protože ale tvrdne, nedoporučujeme skladovat déle než 15 dní.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.