<

Poštovné

Vážení zákazníci,

mějte na paměti, že způsob přepravy výrazně ovlivní dobu doručení.

Zásilkovna 80 Kč 

Objednávky obdržené do 12:00 (pokud je objednávka kompletní a nevyžaduje další dotazování nebo složitější úpravy) odesíláme tentýž prac. den v 15:00. U tohoto typu služby Zásilkovna "garantuje" doručení do 4 pracovních dní.
Všechny časy se počítají od úplného zadání objednávky (všech údajů nezbytných pro její řádné zpracování). U platby PŘEDEM na účet odesíláme zásilky v den připsání částky na účet. VŽDY uvádějte variabilní symbol, bez jeho uvedení není platba automaticky zaúčtována a musí se na žádost dohledat, což vyřízení objednávky velmi prodlužuje).
Vždy uvádějte tel. číslo, na kterém přepravce zastihne příjemce.

 

PPL   100 Kč

Objednávky obdržené do 11:00 (pokud je objednávka kompletní a nevyžaduje další dotazování nebo složitější úpravy) odesíláme tentýž prac. den v 14:30 přepravci. Ten doručuje 99% zásilek následující prac. den, zbytek druhý prac. den.
Lhůta se počítá od úplného zadání objednávky (všech údajů nezbytných pro její řádné zpracování).U platby PŘEDEM na účet odesíláme zásilky v den připsání částky na účet.VŽDY proto uvádějte variabilní symbol, bez jeho uvedení není platba automaticky zaúčtována a musí se na žádost dohledat, což vyřízení objednávky velmi prodlužuje).
Vždy uvádějte tel. číslo, na kterém přepravce zastihne příjemce.

 

Osobní vyzvednutí v Jihlavě 10 Kč

  • do ceny je započteno balné a přeprava z výrobny
  • Objednávky potvrzené v pracovní dny do 18:00 k vyzvednutí následující pracovní den
  • Pondělí až čtvrtek 10 - 18 hod , pátek 9 - 12 hod
  • adresa vyzvednutí bude potvrzena emailem
  • návštěvu je vždy nutné domluvit předem
  • z důvodu zavedení EET jsme zrušili možnost platby hotově a je proto nutné uhradit zboží předem na účet (v případě častějších objednávek je možné domluvit složení zálohy z důvodu rychlejšího zpracování objednávky (nečekáme na příchozí platbu a částku za služby si strhneme ze zálohy, kterou je pro pozdější použití nutné následně doplnit)  

 

Poplatek za platbu dobírkou 45 Kč

Pozor! Nepřevzetí zásilky na dobírku není považováno za řádné odstoupení od kupní smlouvy a prodejci odmítnutím/nepřevzetím zásilky vzniká nárok na úhradu nákladů spojených se zpracováním objednávky.

Zásilky na Slovensko odesíláme přes službu Zásilkovna. Zákazníci si mohou vybrat zda si přejí doručit zásilku do:

Na pobočku Zásilkovny 4€

Na Slovenskou poštu 5€

Kurýrem na adresu 6€

Poplatek za platbu dobírkou ze SR 1,20€